Menu

Napište nám

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
*
15 entries.
Manželé Zimolovi Manželé Zimolovi wrote on 31. 10. 2020 at 21:02:
Pana Tržil nám hrál v červenci na svatbě a byli jsme s nim velice spokojeni. Hrál písničky pro všechny věkové kategorie, takže se všichni perfektně bavili. Je to úžasný muzikant tělem i duší. Můžeme jedině doporučit 🙂
Milan Chytka Milan Chytka wrote on 5. 8. 2020 at 20:40:
Dobrý den,v červenci jsme prožili krásný večer,na společné oslavě dvou padesátin v Bufáči u Marušky. Pan Jiří Tržil udělal z naší oslavy večer na který budeme dlouho vzpomínat.Už se těšíme na další setkání.Moc děkujeme za kvalitní hudbu a zpěv.Chytkovi.
Ludmila Čáblová Ludmila Čáblová wrote on 7. 2. 2020 at 21:21:
Velké díky panu Jiřímu Tržilovi, který opakovaně hraje na akcích v Domě sv. Antonína v Moravských Budějovicích. V letošním roce nás doprovázel na MYSLIVECKÉM PLESE. Svým zpěvem navodil báječnou atmosféru a roztančil i naše obyvatele. Jiří,děkujeme a moc se těšíme na další setkání!!! Bc.Ludmila Čáblová aktivizační pracovnice
Vera bartesova Vera bartesova wrote on 20. 11. 2019 at 12:37:
Super 🙌🙌
Tržil Jiří Tržil Jiří wrote on 19. 11. 2019 at 21:04:
Sdělení těm, kteří si všimnou, že všechna předcházející hodnocení a vzkazy mají stejné datum zápisu ( 19.11. 2019 ). K tomuto datu totiž přecházíme k novému poskytovateli služby KNIHA VZKAZŮ A HODNOCENÍ KAPELY, neboť původní server k naší lítosti ukončuje po létech svoji službu. Abychom zachovali návaznost vašich sdělení, přenesli jsme tedy dne 19.11. 2019 všechny vaše předcházející vzkazy na nový server. Všechna další sdělení budou mít již datumy aktuální.
Rečičárovi Rečičárovi wrote on 19. 11. 2019 at 14:43:
Měli jsme tu čest mít pana Tržila na naší svatbě. My, včetně všech svatebčanů, jsme byli nadšeni, pan Tržil má velkou zásobu moderních i klasických hitů. Se zpěvačkou Zuzanou vytvořili nádhernou atmosféru při tomto důležitém večeru. Za to jim patří naše velké díky! Budeme se těšit na další příležitost, při které se s Vámi opět rádi shledáme. L + M
Jana a Pavel Rašovští Jana a Pavel Rašovští wrote on 19. 11. 2019 at 14:42:
Moc si vážíme vašeho skvělého hudebního doprovodu na naší svatební hostině. Naprosto to předčilo všechna naše očekávání a můžeme říct, že jste všichni hudebníci od pána Boha. Všichni hosté byli naprosto spokojeni a ptali se odkud tak skvělá kapela je a byli velmi překvapeni, že takový klenot máme zde v Třebíči. Přejeme pevné zdraví a mnoho dalších krásných hudebních zážitků! J. a P.
Restaurace U Bohouše, Slavětic Restaurace U Bohouše, Slavětic wrote on 19. 11. 2019 at 14:42:
Pan Tržil u nás odehrál již bezpočet akcí. Což již samo vypovídá o naší spokojenosti s ním. Vždy vytvoří perfektní atmosféru, "sype z rukávu" jeden hit za druhým a taneční parket nezůstane nikdy prázdný. Budeme se těšit na další spolupráci. Děkujeme.
Eva a Jana Eva a Jana wrote on 19. 11. 2019 at 14:42:
V červnu letošního roku jsme se sešli po 50 letech od maturity na bývalé SEŠ v Třebíči. Rozhodli jsme se oživit sraz "důchodců" živou hudbou, a to panem Jiřím Tržilem. Díky němu a jeho živé hudbě se saxofonovými sóly /na naše přání zahrál téměř vše/, jsme odcházeli ne jako důchodci, ale jako čerství maturanti. Díky za jeho optimismu a přizpůsobivost.
Landovi - novomanželé Landovi - novomanželé wrote on 19. 11. 2019 at 14:41:
Dobrý den, pan Tržil s kapelou nám hrál 1.9.2018 na svatbě v Havl. Brodě jako trio a mučit říct, že to byla naprostá paráda s ním spolupracovat. Jak už od příprav, tak v den konání akce. Pan Tržil byl nabitý pozitivní energií. Zahrál nám, na co jsme si vzpomněli a byl ke všemu nápomocnej a ochotnej. Tuto kapelu můžeme se ženou všem doporučit. P.S. Byla to prostě pecka a děkujeme - Landovi
Jelínek Jelínek wrote on 19. 11. 2019 at 14:41:
Opakovaně hraje na akcích, oslavách a zábavách p. Tržil v restauraci Morava ve Výčapech u Třebíče buď sám nebo duo se zpěvačkou. I když hraje sám, je to nádherný zážitek pro všechny generace - kdo umí, umí. Opět se uvidíme ve složení se zpěvačkou Pavlou v září na zábavě. Už se těšíme - Jelínek
Vojenská zotavovna Bítov Vojenská zotavovna Bítov wrote on 19. 11. 2019 at 14:41:
Kapela opakovaně hrála v chatové oblasti Bítov. Pokaždé spokojenost hostů všech věkových kategorií. ¨Skvělý výběr skladeb, střídání žánrů, kvalitní hudba a zpěv. Umí to rozbalit ve dvojici s výtečným zpěvem p. Klementa, ale i sám p. Tržil, což máme také vyzkoušeno /jaro 2018/. Tak opět někdy příště !!! A doporučujeme ostatním poslechnout.
Petra Tomášová a Zdenička Fučí Petra Tomášová a Zdenička Fučí wrote on 19. 11. 2019 at 14:40:
Měla to být čtvrteční kavárna s hudbou, ale díky skvělé muzice a zpěvu pana Jirky Tržila to byla báječná diskotéka pro starší. Všichni si to náramně užívali. Těšíme se na další setkání.
ZŠ T.G.Masaryka, Mor. Budějovi ZŠ T.G.Masaryka, Mor. Budějovi wrote on 19. 11. 2019 at 13:35:
Velké díky panu Jiřímu Tržilovi a paní zpěvačce Pavle za úžasný večer s jejich kapelou. Celá akce neměla chybu! Hráli a zpívali oba skvěle. Jejich repertoár zahrnuje spoustu hitů, aktuálních písní a jde s dobou. Pružně a ochotně se přizpůsobovali momentálním požadavkům a přání „z parketu“. Přestávky mezi jednotlivými sériemi měli minimální. Skvěle dotvořili perfektní atmosféru večera. Nezbývá než poděkovat, pochválit a popřát hodně dalších úspěchů a pevné zdraví. Už teď se opět všichni těšíme na další akci s kapelou DYNAMIC. Za kolektiv zaměstnanců ZŠ TGM Mor. Budějovice Jitřena Kuchtová.
Jana a Petr Jana a Petr wrote on 19. 11. 2019 at 13:26:
Super kapela 🙂