Menu

Napište nám

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
*
21 entries.
Martina a Milan Sýkorovi Martina a Milan Sýkorovi wrote on 6. 3. 2024 at 10:52
Pan Jiří Tržil nám hrál na oslavě našich společných narozenin v KD v Náramči a bylo to jedním slovem SUPER. Od prvního telefonátu až po poslední rozloučení to byl velmi příjemný člověk, který splnil všechna naše hudební přání. Jeho saxofonová sóla jsou velkým bonusem k jinak moc hezkému hudebnímu vystoupení. Ještě jednou děkujeme a ať Vám to pane Jiří ještě hodně dlouho hraje.
Miloslava Šaradínová Miloslava Šaradínová wrote on 8. 6. 2023 at 23:38
Na stránky pana Tržila jsem narazila čirou náhodou, když jsem hledala hudbu na oslavu narozenin. Komunikace od prvního po poslední telefonát probíhala skvěle. Děkujeme Vám za nádherné písničky, které jste vybíral Vy, ale i za ty, které jste zahrál na přání nás i našich hostů. Krásná atmosféra, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Přejeme Vám mnoho dalších takto vydařených akcí a spokojených posluchačů. Určitě se na Vás obratíme i v budoucnu.
Andrea Kočí Andrea Kočí wrote on 30. 7. 2022 at 22:52
Pana Tržila jsme pozvali na malou rodinnou oslavu narozenin a již během prvního telefonátu jsem poznala,že jsme zvolili toho nejlepšího hudebníka široko daleko 🙂 Je to skutečný profesionál,který svoji práci dělá srdcem a hřejivý pocit vnáší i do svého publika. Zvuk saxofonu v jeho podání je nevídaný zážitek,který bychom dokázali poslouchat dlouhé hodiny. Disponuje navíc širokou škálou aparatury,perfektně ozvučí jakýkoli prostor a byli jsme jeho vystoupením unešeni. Důkazem jeho krásného hudebního podání byla i žádost personálu restaurace o jeho CD 🙂 Pokud budeme v budoucnu pořádat další podobnou oslavu,rozhodně opět poprosíme pana Tržila. Celá naše rodina byla nadmíru spokojena, a to od nejmenších až po ty nejstarší. Velice děkujeme, že jste nám svojí přítomností a hudebním uměním obohatil den, obzvláště pro našeho oslavence to bude nezapomenutelný zážitek 🙂
Dominik Havlík Dominik Havlík wrote on 12. 7. 2022 at 20:38
Dobrý den. Děkujeme za perfektní svatební večer 9.7. 2022 na Panském dvoře v Telči. Repertoár nám naprosto vyhovoval, hráli jste i na přání a všichni si to moc užili. Ještě jednou díky a vřele doporučujeme! Havlíkovi
Jarmila Bohdálková Jarmila Bohdálková wrote on 29. 5. 2022 at 9:51
Telefonní číslo na pan Tržila jsem dostala od kamaráda, když jsem sháněla kapelu na taneční zábavu pod májou 28. května 2022 do Heraltic. Už po navázání telefonického kontaktu jsem tušila, že pan Tržil bude dobrá volba. Podle komunikace, zájmu o věc, praktickým dotazům, vstřícnosti ... . Aniž bych si prohlédla níže uvedené recenze, dala jsem na svůj instinkt a domluvila vystoupení. Nebyla to "dobrá" volba", to by byla trojka. Tohla byla volba výborná a skvělá, přímo jednička s hvězdičkou. I když jsme měli jako tradičně na tuto akci málo lidí a navíc bylo poměrně chladno, přesto jsme se bavili přímo královsky. A přístup pana Tržila, jeho hraní, zpěv a projev neměl chybu. Jsem moc ráda, že jsem se nespletla v odhadu a mohl u nás zpříjemnit májový večer všem účastníkům. Pane Tržile, byl jste opravdu skvělý. Za sebe a za všechny hasiče z Heraltic Vám znovu moc děkuji. Předpokládám, že jsme se neviděli naposled. Ať Vám Váš úžasný projev jak v hraní na klávesy i saxofony a zpěv vydrží další léta a přinášíte radost dalším lidem. To Vám ze srdce přeji a ještě jednou srdečně děkuji. Jste opravdu PAN MUZIKANT, ZPĚVÁK A hlavně ČLOVĚK. A já před Vámi smekám pomyslný klobouk.
Blanka Kadlecová Blanka Kadlecová wrote on 5. 5. 2022 at 15:21
Pan Tržil a jeho zpěvák nám hráli 30. dubna 2022 na svatbě v Uherčicích u Znojma. Všichni jsme byli nadšeni. Tancovalo se a zpívalo, bylo veselo. Všem vřele doporučuji. Příznivé ceny, kvalitní repertoár, výborná komunikace, prostě všechno na jedničky s hvězdičkou. Byli ochotní se naučit i několik námi vybraných písní, za což jsme velmi vděční. A zahrají skoro cokoliv - od lidovek po současné hity, takže na své si přijde každý. Skvěle se přizpůsobí, splnili nám každé přání. Přeji jim hodně spokojených posluchačů jako jsme byli my. A moc děkujeme za super zpestření našeho velkého dne!
Manželé Zimolovi Manželé Zimolovi wrote on 31. 10. 2020 at 21:02
Pana Tržil nám hrál v červenci na svatbě a byli jsme s nim velice spokojeni. Hrál písničky pro všechny věkové kategorie, takže se všichni perfektně bavili. Je to úžasný muzikant tělem i duší. Můžeme jedině doporučit 🙂
Milan Chytka Milan Chytka wrote on 5. 8. 2020 at 20:40
Dobrý den,v červenci jsme prožili krásný večer,na společné oslavě dvou padesátin v Bufáči u Marušky. Pan Jiří Tržil udělal z naší oslavy večer na který budeme dlouho vzpomínat.Už se těšíme na další setkání.Moc děkujeme za kvalitní hudbu a zpěv.Chytkovi.
Ludmila Čáblová Ludmila Čáblová wrote on 7. 2. 2020 at 21:21
Velké díky panu Jiřímu Tržilovi, který opakovaně hraje na akcích v Domě sv. Antonína v Moravských Budějovicích. V letošním roce nás doprovázel na MYSLIVECKÉM PLESE. Svým zpěvem navodil báječnou atmosféru a roztančil i naše obyvatele. Jiří,děkujeme a moc se těšíme na další setkání!!! Bc.Ludmila Čáblová aktivizační pracovnice
Vera bartesova Vera bartesova wrote on 20. 11. 2019 at 12:37
Super 🙌🙌
Tržil Jiří Tržil Jiří wrote on 19. 11. 2019 at 21:04
Sdělení těm, kteří si všimnou, že všechna předcházející hodnocení a vzkazy mají stejné datum zápisu ( 19.11. 2019 ). K tomuto datu totiž přecházíme k novému poskytovateli služby KNIHA VZKAZŮ A HODNOCENÍ KAPELY, neboť původní server k naší lítosti ukončuje po létech svoji službu. Abychom zachovali návaznost vašich sdělení, přenesli jsme tedy dne 19.11. 2019 všechny vaše předcházející vzkazy na nový server. Všechna další sdělení budou mít již datumy aktuální.
Rečičárovi Rečičárovi wrote on 19. 11. 2019 at 14:43
Měli jsme tu čest mít pana Tržila na naší svatbě. My, včetně všech svatebčanů, jsme byli nadšeni, pan Tržil má velkou zásobu moderních i klasických hitů. Se zpěvačkou Zuzanou vytvořili nádhernou atmosféru při tomto důležitém večeru. Za to jim patří naše velké díky! Budeme se těšit na další příležitost, při které se s Vámi opět rádi shledáme. L + M
Jana a Pavel Rašovští Jana a Pavel Rašovští wrote on 19. 11. 2019 at 14:42
Moc si vážíme vašeho skvělého hudebního doprovodu na naší svatební hostině. Naprosto to předčilo všechna naše očekávání a můžeme říct, že jste všichni hudebníci od pána Boha. Všichni hosté byli naprosto spokojeni a ptali se odkud tak skvělá kapela je a byli velmi překvapeni, že takový klenot máme zde v Třebíči. Přejeme pevné zdraví a mnoho dalších krásných hudebních zážitků! J. a P.
Restaurace U Bohouše, Slavětic Restaurace U Bohouše, Slavětic wrote on 19. 11. 2019 at 14:42
Pan Tržil u nás odehrál již bezpočet akcí. Což již samo vypovídá o naší spokojenosti s ním. Vždy vytvoří perfektní atmosféru, "sype z rukávu" jeden hit za druhým a taneční parket nezůstane nikdy prázdný. Budeme se těšit na další spolupráci. Děkujeme.
Eva a Jana Eva a Jana wrote on 19. 11. 2019 at 14:42
V červnu letošního roku jsme se sešli po 50 letech od maturity na bývalé SEŠ v Třebíči. Rozhodli jsme se oživit sraz "důchodců" živou hudbou, a to panem Jiřím Tržilem. Díky němu a jeho živé hudbě se saxofonovými sóly /na naše přání zahrál téměř vše/, jsme odcházeli ne jako důchodci, ale jako čerství maturanti. Díky za jeho optimismu a přizpůsobivost.
Landovi - novomanželé Landovi - novomanželé wrote on 19. 11. 2019 at 14:41
Dobrý den, pan Tržil s kapelou nám hrál 1.9.2018 na svatbě v Havl. Brodě jako trio a mučit říct, že to byla naprostá paráda s ním spolupracovat. Jak už od příprav, tak v den konání akce. Pan Tržil byl nabitý pozitivní energií. Zahrál nám, na co jsme si vzpomněli a byl ke všemu nápomocnej a ochotnej. Tuto kapelu můžeme se ženou všem doporučit. P.S. Byla to prostě pecka a děkujeme - Landovi
Jelínek Jelínek wrote on 19. 11. 2019 at 14:41
Opakovaně hraje na akcích, oslavách a zábavách p. Tržil v restauraci Morava ve Výčapech u Třebíče buď sám nebo duo se zpěvačkou. I když hraje sám, je to nádherný zážitek pro všechny generace - kdo umí, umí. Opět se uvidíme ve složení se zpěvačkou Pavlou v září na zábavě. Už se těšíme - Jelínek
Vojenská zotavovna Bítov Vojenská zotavovna Bítov wrote on 19. 11. 2019 at 14:41
Kapela opakovaně hrála v chatové oblasti Bítov. Pokaždé spokojenost hostů všech věkových kategorií. ¨Skvělý výběr skladeb, střídání žánrů, kvalitní hudba a zpěv. Umí to rozbalit ve dvojici s výtečným zpěvem p. Klementa, ale i sám p. Tržil, což máme také vyzkoušeno /jaro 2018/. Tak opět někdy příště !!! A doporučujeme ostatním poslechnout.
Petra Tomášová a Zdenička Fučí Petra Tomášová a Zdenička Fučí wrote on 19. 11. 2019 at 14:40
Měla to být čtvrteční kavárna s hudbou, ale díky skvělé muzice a zpěvu pana Jirky Tržila to byla báječná diskotéka pro starší. Všichni si to náramně užívali. Těšíme se na další setkání.
ZŠ T.G.Masaryka, Mor. Budějovi ZŠ T.G.Masaryka, Mor. Budějovi wrote on 19. 11. 2019 at 13:35
Velké díky panu Jiřímu Tržilovi a paní zpěvačce Pavle za úžasný večer s jejich kapelou. Celá akce neměla chybu! Hráli a zpívali oba skvěle. Jejich repertoár zahrnuje spoustu hitů, aktuálních písní a jde s dobou. Pružně a ochotně se přizpůsobovali momentálním požadavkům a přání „z parketu“. Přestávky mezi jednotlivými sériemi měli minimální. Skvěle dotvořili perfektní atmosféru večera. Nezbývá než poděkovat, pochválit a popřát hodně dalších úspěchů a pevné zdraví. Už teď se opět všichni těšíme na další akci s kapelou DYNAMIC. Za kolektiv zaměstnanců ZŠ TGM Mor. Budějovice Jitřena Kuchtová.